25 лютого в Україні відзначається 152-річниця від дня народження Лесі Українки - видатної української поетеси, перекладача, культурного діяча. Ніжна, але сильна духом, пройнята прометеївським вогнем любові до людей, Леся Українка – неперевершений поет боротьби, поет-патріот. Її твори надихають, додають сил та впевненості. 

 


"Мова - це доля нашого народу, і вона залежить від того, як ревно ми всі плекаємо її."

(Олесь Гончар)

20 лютого – День Героїв Небесної Сотні


 День Героїв Небесної Сотні відзначають щорічно 20 лютого.

Майдан. Мабуть – це слово знають в усіх країнах світу. Події 2013-2014 років не залишили байдужими нікого в Україні. На Майдані пролилася кров. Так з’явилася «Небесна Сотня» – патріоти, які віддали життя за свої переконання. І тепер для народу України є святим обов’язком вшановувати їх пам’ять.

До Дня Героїв Небесної Сотні підготовлено ілюстративно-документальну книжкову виставку «Ангели Майдану». На виставці представлено документи, художні книги сучасних українських авторів. Мета виставки – шанування пам’яті Героїв Небесної Сотні, виховання патріотизму, почуття особистої відповідальності за долю своєї країни.

Мільйонам українські події на Майдані допомогли усвідомити, щоб бути патріотом України – це значить не лише безмежно любити свою країну, а й віддавати за неї своє життя.

Безсмертні душі Небесної сотні відійшли в небеса, але вони вічно житимуть в народній пам’яті, бо «Герої не вмирають!