Місячник шкільних бібліотек

   Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 2022/2023 навчальний рік

«В НАС ЄДИНА МЕТА УКРАЇНА СВЯТА,

НЕЗДОЛАННА НІКИМ І НІКОЛИ!»

24 лютого 2022 р. розпочалася військова агресія російської федерації проти України. Війна порушила мирну творчу працю українського народу. Загинули тисячі людей, мільйони були вимушені покинути  рідні домівки. Завдано непоправної шкоди численним населеним пунктам по всій країні, знищено сотні закладів освіти, науки і культури, зокрема бібліотек. Земля стогне від болю, кров людей проливається від рук російських окупантів. Український народ став на захист своєї держави, показавши відданість і любов до України.

Україна – земля славного незабутнього минулого,  якою можна пишатися. На цій землі упродовж віків формувалася нація з гордим ім’ям –  українці, які боронили свою територію від ворожих зазіхань. Звідусіль йшли на родючу українську землю численні завойовники, щоб стати володарями  щедрої землі. Проте всі їхні спроби виявилися марними. Не міг допустити волелюбний народ, щоб його країна ставала перед кимось на коліна, була годувальницею нахабних поневолювачів. Так, нашій країні довелося пережити багато труднощів, але  українці  все витримали, не зламалися та стали ще міцнішими, ще дужчими, щоб будувати нову Україну – самостійну державу, здатну бути однією з найкращих і найвеличніших держав світу. Такою, про яку мріяли наші предки. Українці пишаються тим, що їхня Батьківщина не раз переживала дні своєї слави, мужньо переносила найважчі випробування, коли гинули мільйони її синів і дочок. Згодом вона відроджувалася, поставала зі згарищ і руїн, виховувала нові покоління лицарів правди і волі. А зараз черга за нами.    Від нас залежить, якою буде Україна. Нелегкий час  переживає  сьогодні країна, але наші дужі руки, мислячі голови і палкі серця виведуть її на європейський рівень і з часом вона стане нездоланною ніким і ніколи.  Для кожного з нас важливо, щоб Україна була вільною державою, щоб квітували її вишневі садки, біліли серед зеленого розмаїття хати, тьохкали літньої ночі солов’ї, кликало до себе важким колоссям поле, а наша співуча українська мова звучала  у всьому світі.

З непохитною вірою в перемогу України та усвідомленням руйнівних наслідків війни цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек відбувався під гаслом «У нас єдина мета – Україна свята, нездоланна ніким і ніколи!».

Фотовиставка: «Миттєвості війни»Фото-квесту  «Моє пухнасте щастя»


Книжкові виставкиГра-конкурс  «Країна мовних цікавинок»      


Гра "Козацькі забави"


Історичний мікс "Моя Україна - колиска козацької волі"

Онлайн-конкурс –  «Не сподівайтеся позбутися книжок»День бібліотворчості - «Інтерактивний кардмейкінг»

Конкурс малюнків на патріотичну тематику «Війна очима дітей»

Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек 2021/2022 навчальний рік
"Краєзнавство в шкільній бібліотеці: нові традиції та цінності"

Цьогорічний Всеукраїнський місячник шкільних бібліотек має сприяти приверненню уваги до активізації роботи шкільної бібліотеки з краєзнавчої роботи, поглибленню пізнавального інтересу учнів до рідного краю як складової України, вихованню у них поваги і шанобливого ставлення до історико-культурної спадщини, пробудженню почуття національної свідомості,любові та поваги до своєї Батьківщини.

Години патріотизму до Дня захисника України.

День крааєзнавства "Традиції та звичаї мого краю"Благодійна акція "Бібліотека - читачу, читач - бібліотеці".

Книжкова виставка "Ми - люди поки є природа"

 Екскурсія першокласників до шкільної бібліотеки

Всеукраїнський місячник під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів»

  З 1 по 31 жовтня 2020 року в рамках Міжнародного місячника шкільних бібліотек у нашій школі відбувався  Всеукраїнський місячник під гаслом «Шкільна бібліотека та екологічна просвіта учнів». Головна його мета – привернути  увагу до екологічних проблем людства та активізувати роботу бібліотеки  з екологічної просвіти підростаючого покоління спільно  з учасниками освітнього простору.


     Піклуючись про природу, ми дбаємо про себе, про тваринний та рослинний світ планети, про її красу.

      Для учнів 2-3 класів  було підготовлено  та проведено екологічну  подорож  та конкурс малюнків «Природа очима дітей».

      Турбота про природу повинна бути закладена у свідомості суспільства. Тому, вже з ранніх років дуже важливо виховувати дітей у цьому напрямку. Учні 5-х класів  долучилися до екологічного проєкту, роботи еко-майстерні «Заглянь у природу». Діти виготовляли листівки та закладки з теми збереження природи.

Немає коментарів:

Дописати коментар