Підніметься з руїн моя країна, бо мужності такої світ не знав

Ліна Костенко

З Днем Збройних Сил України!

6 грудня відзначають День Збройних Сил України – свято мужніх і сильних військових, які служать справі зміцнення обороноздатності та підвищення безпеки нашої держави. Немає більш благородної місії, ніж захист свого народу, рідної землі. Для цих людей служба в лавах української армії не просто професія, це найвища честь і покликання.
День Збройних Сил України - свято, яке об'єднує всіх військовослужбовців країни, та тих, хто готовий в будь-який момент захищати український народ та боронити кордони нашої держави.
Цьогорічний День Збройних сил Україна зустрічає в особливих умовах, а тисячі офіцерів і солдатів, ризикуючи своїм життям, стоять на варті миру, захищають нашу Батьківщину, національну безпеку і наші життя. Саме у цей складний час ми чітко усвідомлюємо, що сильна держава починається із сильної армії. Ми впевнені в тому, що наші Збройні Сили є і будуть справжньою національною гордістю, гарантом стабільності та безпеки України.

Учні 4-В класу взяли участь у вікторині на знання історії ЗСУ, а також ознайомились з мультимедійною презентацією «Історія створення українського війська» та виготовили листівки-привітання для наших захисників.
Немає коментарів:

Дописати коментар